Entry Verification


Bib No. Name Age Div. Loop 1 Loop 2 Loop 3 Loop 4
905 Connie Kolita 47 FM



240 Anthony Ezerski 33 MO



241 Patrick McGilvray 51 MGM



242 Holly Crawford 45 FM



243 Tim Allen 66 MS



244 Angie McDorman * 50 FGM



245 Stephanie Antoun 30 FO



246 Dan Popowics 52 MGM



247 Karen Crane 63 FS



248 Jason Laine 38 MO



249 Edwin Tanouye 49 MM



250 Marie O'Reilly 49 FM



251 Theresa Marcum 61 FS



252 Tana Kirkbride * 49 FM



253 Judy Pennington 48 FM



254 Darmawan Wardhana 47 MM



255 Donna Townsend * 64 FS



256 Denise Williams 54 FGM



257 Sean Magee 24 MO



258 Kaitlin Ryckman 31 FO



259 Kate Lawrence 34 FO



260 Daniel Furnier 50 MGM



261 Nikki Bisig 45 FM



262 Samuel Dowse 41 MM



263 Bridget Duggan 54 FGM



264 Paul Bohannon 66 MS



265 Joe Saunders 25 MO



266 Gale Bullard 52 FGM



906 Cori Stevens 37 MO



267 Derek Tinnin * 50 MGM



907 Douglas Picard 38 MO



268 Thomas Mays 44 MM



269 Geoffrey Peterson 39 MO



270 Kyle Fahrenkamp 41 MM



271 Joe Fernandez 43 MM



272 Richard Adams 32 MO



273 Randall Flores 49 MM



274 Jerry Rex * 67 MS



908 David Sferrella * 49 MM



275 Jessica Evers 36 FO



276 Catherine Russo 57 FGM



909 Adam Diebold 43 MM



277 Emily Bruns 36 FO



278 Brett Duncan 42 MM



279 Melissa Heaton 46 FM



280 Jennie Hayes 36 FO



281 Chris Cavanaugh 47 MM



282 Chizuru Tsukada 44 FM



283 Cindy Vanderbilt 42 FM



284 Heidi DeBenedictis 30 FO



285 Gerald Collins 45 MM



286 Beth Shell 31 FO



287 Shelly DeAscentis 38 FO



288 Rodney Tyson 61 MS



289 Eric Hunziker 49 MM



910 Robert Jasinski ** 49 MM



290 Annie Jasinski 54 FGM



291 Parker Williams 29 MO



292 Al Eder 66 MS



293 Meghan McDonnell 39 FO



911 Carissa Derr 41 FM



294 Glen McMurry 36 MO



295 Debbie Randolph 49 FM



296 Joseph Bayer 30 MO



297 Tim McDaniel 56 MGM



298 Gina Helmick 54 FGM



299 David Byers 40 MM



912 Robin Dakin 54 MGM



300 Donald Oreskovich 53 MGM



301 Dan Cross 51 MGM



302 Elizabeth Nabors 30 FO



303 Vincent Sams 53 MGM



304 Christal Hodits 44 FM



305 Sean Hogan 34 MO



913 Erik Karnebeek 48 MM



306 Walter Evans 53 MGM



307 Paul Whitfield 54 MGM



308 J. Patrick Whitecar 34 FO



309 Scott Hittle 45 MM



310 Darren Del Valle 54 MGM



311 Jared Hites 34 MO



312 Barbara Gainey 46 FM



313 Jim Clouse * 48 MM



314 Lonnie Adkins 57 MS



315 Aaron Kramer ** 46 MM



316 Justine Barr 26 FO



317 Alex Koksal 27 MO



318 Michael Brown 40 MM



914 Janet Best 51 FGM



915 Bridget DeCrane 45 FM



916 Stacy Scott 50 FGM



319 Garrett Burns 30 MO



320 Jason Willis 44 MM



321 Lawrence Chow 47 MM



322 Julia Kraimer 21 FO



323 Laura Burns 30 FO



324 Andrew Uhling 31 MO



325 Jeff DiPaolo 56 MGM



326 Zac DiPaolo 31 MO



327 Amber Bloom * 49 FM



328 Matt Ely 43 MM



329 Mark Regensburger 45 MM



330 Tisha Gaynor 40 FM



331 Kurt Blum 59 MGM



917 Patrick Kilbane 30 MO



332 Christa Barlow 46 FM



333 Kristy Brock 37 FO



334 Meghan Dillon 33 FO



335 Holly Schultz 53 FGM



336 Mike Beerbower 36 MO



337 Diane Dix 55 FGM



918 Ruth Kohstall 64 FS



338 Ryann Constable 29 FO



339 Patrick Messenger 32 MO



340 John Simon 39 MO



919 Cliff Jennings 64 MS



341 Aiden Humphrey 14 MO



920 Alexander Arestides 48 MM



342 Kendell Geiling 50 FGM



343 Nathan Hall 46 MM



921 Sofia Mimendi 29 FO



344 Debby Cowles 57 FGM



345 Gregory Combs 35 MO



922 Stephen Wirick ** 65 MS



346 Rebecca Clarke 34 FO



923 Chad Wolf 29 MO



347 Bob Engel 63 MS



348 Brett Arnold 37 MO



349 Seth Walton 33 MO



350 Lisa Bishop 43 FM



351 John Bayer 25 MO



352 Jenna Ross 28 FO



353 Robert Weddle 74 MLXX



354 Jim Wahl * 70 MLXX



355 Craig Suttman 41 MM



* Trying for Fifth Finish
** Trying for Tenth Finish